eNIBCO Logo  
Targi
TARGI 2010
Każdego roku nasza firma bierze udział w wielu imprezach targowych nie tylko na terenie Polski, ale również w całej Europie. Jesteśmy obecni na większości ważnych europejskich targów instalacyjno - budowlanych. W 2010 roku zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk w imprezach targowych w Rosji, Serbii, w Czechach, na Ukrainie oraz na Słowacji.

Aquatherm 2008, Kijów, Ukraina
W dniach od 14 do 17 maja 2008 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Kijowie odbyły się już po raz dziesiąty międzynarodowe specjalistyczne targi Aqua-therm Kijów w których firma NIBCO miała przyjemność uczestniczyć.

Aquatherm 2008 Moskwa, Rosja
W marcu 2008 roku wzorem lat ubiegłych, firma NIBCO brała udział w Targach Inżynierii Sanitarnej, Systemów Grzewczych, Klimatyzacji i Wentylacji AQUA-THERM w Moskwie.

Wystawa w Soczi
Wystawa w Soczi – mieście Zimowych Igrzysk Olimpijskich miała miejsce w dniach 18-20.10.2007.

Wystawcy prezentowali wyroby związane z:
  • „Строительство и благоустроиство, энергосбережение,экология”
  • „Современный дом и коттедж, дизайн интерьера”

Hungarotherm 2007, Budapeszt, Węgry
Hungarotherm to największe na Węgrzech targi branży grzewczo-instalacyjnej odbywające się raz na dwa lata w Budapeszcie. Nasze tegoroczne uczestnictwo zaowocowało nawiązaniem wielu nowych kontaktów handlowych na terenie Węgier.

Coneco 2007, Bratysława, Słowacja
Od 20 do 24 marca w Bratysławie odbyły się targi budowlane CONECO w Bratysławie, w których braliśmy udział wspólnie z naszym słowackim dystrybutorem - firmą Stark.

Astana 2007
W dniach 14-16 marca 2007 r. uczestniczyliśmy w pierwszej Polskiej Wystawie Narodowej w Astanie, stolicy Kazachstanu, która odbyła się podczas Międzynarodowej Wystawy Budowlano-Przemysłowej PROMSTROJINDUSTRIJA - ASTANA 2007.

NIBCO w Rydze
W dniach 8 - 10 marzec 2007 miały miejsce targi budowlane w Rydze, w których firma NIBCO Sp z o.o. miała przyjemność brać udział.

1

Aktualności

 

 

  |  Gwarancja   |  Aprobaty   |  Słownik   |  Mapa strony   |  
® Registered Trademark of NIBCO
© 1998-2018 NIBCO INC.
Nibco Inc