eNIBCO Logo  
O firmie

NIBCO INC to amerykańska firma z długoletnią tradycją w branży instalacji sanitarnych. Została założona w 1904 roku w Elkhart w stanie Indiana w USA. Oddział produkcyjno-handlowy zlokalizowany w Łodzi istnieje od 1996 roku, obsługując sieć dystrybucji w 15 krajach europejskich m.in. Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę, Rosję oraz kraje bałkańskie.

Jakość naszych wyrobów, produkcja oraz sposób dystrybucji jest potwierdzona certyfikatem DIN EN ISO 9001:2015. Ponadto wyroby nasze spełniają wymagane normy europejskie oraz wymogi aprobat technicznych i higienicznych krajów, w których jesteśmy obecni.

Podstawą produkcji NIBCO są kompletne instalacje z PVC-C (1/2” do 4”) oraz PVC-U (1/2” do 8”) złączki instalacyjne miedziane, mosiężne i z brązu w zakresie średnic 8 mm do 108 mm, armatura przemysłowa mosiężna i brązowa, z zastosowaniem w chłodnictwie, klimatyzacji, technice basenowej, systemach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków oraz w budownictwie mieszkaniowym.

W 2011 roku nasza firma wprowadziła na rynek polski  zawory do zastosowań przeciwpożarowych oraz system  tryskaczowy BlazeMaster®. Rury i złączki BlazeMaster® wykonane są z wysokiej jakości PVC-C, którego formuła i skład zostały opracowane stricte na potrzeby zastosowań przeciwpożarowych. System oferowany jest w zakresie średnic od ¾” do 3. Dopełnieniem systemu są zawory przeciwpożarowe - z brązu, mosiądzu oraz stali dostepne w zakresie średnic od 2 ½ ” do 12”. Zawory oraz system BlazeMaster® posiadają aprobaty i dopuszczenia amerykańskich organizacji badawczych związanych z ochroną przeciwpożarową - UL (Underwriters Laboratories) oraz FM (Factory Mutual).

NIBCO to nie tylko jakość produktów, ale również zgrany zespół pracowników z pasją realizujących powierzone mu zadania. Nasza załoga składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów oddając do ich dyspozycji szeroką gamę narzędzi - dla projektantów (program do projektowania wewnętrznych instalacji sanitarnych Instal-san) dla firm wykonawczych (kalkulator do obliczania kompensacji rur PVC-C, kalkulator do obliczeń hydraulicznych oraz różnego rodzaju akcesoria). Ponadto organizujemy szkolenia, prezentacje oraz pokazy w miejscu wskazanym przez zainteresowanych. Konsultujemy projekty oraz dokonujemy odbioru pod kątem poprawności montażu instalacji wykonanych z produktów NIBCO.

Wyroby NIBCO są w ciągłej sprzedaży na terenie całej Polski oraz w wielu krajach europejskich u autoryzowanych, fachowo wyszkolonych dystrybutorów, odpowiedzialnych także za obsługę serwisową.

Szczegółowych informacji na temat produktów i obsługi serwisowej udzieli Państwu:

Dział Obsługi Klienta NIBCO Sp. z o.o.

ul. PKP 6
92-402 Łódź
tel. 0/42 677 56 31
faks 0/42 677 56 10

 

nibco@nibco.com.pl

zamowienia@nibco.com.pl

 

Siedziba NIBCO Sp z o.o.
w ŁodziZakład produkcyjny NIBCO INC
w Elkhart w USASiedziba NIBCO INC
w Elkhart w USA

  |  Gwarancja   |  Aprobaty   |  Słownik   |  Mapa strony   |  
® Registered Trademark of NIBCO
© 1998-2019 NIBCO INC.
Nibco Inc