eNIBCO Logo  
BlazeMaster - nowość w ofercie Nibco
Szanowni Państwo!

W imieniu firmy NIBCO pragnę zainteresować Państwa nową linią produktową BlazeMaster® oraz zaworami do zastosowań w instalacjach przeciwpożarowych, które obecnie wprowadzamy na rynek polski.

Nowy system tryskaczowy Nibco

BlazeMaster® jest to system rur i złączek w zakresie średnic od ¾ do 3 cali, przeznaczony do wykonywania przeciwpożarowych instalacji tryskaczowych. Materiałem użytym do jego produkcji jest wysokiej jakości chlorowany polichlorek winylu (PVC-C), którego skład i formuła zostały skomponowane stricte do zastosowań przeciwpożarowych. Podstawowym sposobem łączenia elementów systemu BlazeMaster® jest klejenie. Dodatkowo stosuje się połączenia kołnierzowe, gwintowane oraz rowkowe.

Certyfikaty

System NIBCO BlazeMaster® pozytywnie przeszedł szereg badań oraz testów uzyskując niezbędne certyfikaty. Posiada on między innymi:

  • Aprobatę Techniczną Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowych (CNBOP)
  • Certyfikaty amerykańskie FM (Factory Mutual) oraz UL (Underwriters Laboratory)
  • Certyfikat angielski LPCB (Loss Prevention Certification Board)

Zastosowanie

Zgodnie z aprobatą CNBOP system BlazeMaster® można stosować w przestrzeniach o małym zagrożeniu pożarowym do których należą między innymi: szkoły, kluby, hotele, kościoły, biura, restauracje, szpitale, biblioteki. Dodatkowo według normy NFPA 13:2010 może być on używany w pomieszczeniach o normalnym poziomie zagrożenia pożarowego takich jak np. parkingi, poczty, sklepy, zakłady chemiczne przy spełnieniu specjalnych warunków określonych w normie.

Referencje

System BlazeMaster® znalazł szerokie zastosowanie w ponad 60 krajach na świecie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i budynkach użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również specjalistyczne zawory przeciwpożarowe wykonane z brązu, mosiądzu i stali w zakresie średnic od ¾” do 12”. Podstawę wprowadzanego asortymentu stanowią zawory typu Butterfly i Check. Asortyment ten posiada również niezbędne do wprowadzenia na rynek polski certyfikaty.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą nową ofertą bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem,

Nibco

  |  Gwarancja   |  Aprobaty   |  Słownik   |  Mapa strony   |  
® Registered Trademark of NIBCO
© 1998-2019 NIBCO INC.
Nibco Inc